• 03136276924
  • 03136275776
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سامانه گویای «یار آشنا» در شرکت مخابرات منطقه لرستان راه‌اندازی شد

سامانه گویای «یار آشنا» در شرکت مخابرات منطقه لرستان راه‌اندازی شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

رئیس روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان از راه‌اندازی سامانه گویای یار آشنا در این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان؛ رئیس روابط عمومی شرکت مخابرات منطقه لرستان با اعلام این خبر که سامانه گویای «یار آشنا» در این شرکت راه‌اندازی شد، افزود: مخابرات منطقه لرستان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به راه‌اندازی سرویس‌های صوتی بر بستر تلفن ثابت (با عنوان سامانه‌ گویای یار آشنا) نموده است تا با ارائه محتواهای پاک در موضوعات مختلف: اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، تاریخی، ادبی، پزشکی، سرگرمی و آموزشی در رده‌های کودک، نوجوان، جوان، میان‌سال، بزرگ‌سال و سالمند، گام مؤثری در راستای حفظ فرهنگ ایرانی-اسلامی و تداوم آداب و رسوم‌ اصیل بر دارد.
وی ادامه داد: فراوانی و تنوع این سرویس‌ها به‌گونه‌ای است که تمام افراد یک خانواده بسته به سلیقه‌ی خود می‌توانند از آن استفاده نمایند. مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با تماس با هر یک از سامانه‌های گویا، هزینه‌ی هربار تماس را که از طریق سیستم اعلام می‌گردد از طریق قبض تلفن خود پرداخت نمایند.
ایمانی پور، تاکید کرد: این شرکت در راستای مشتری‌مداری و کاهش هزینه‌های مشترکین و هم‌چنین جلب رضایت آنان، می‌تواند با رضایت خود مشترکین کلیه تلفن‌های ثابت استان را عضو این سرویس‌ها نموده و امکان استفاده نامحدود از سرویس‌های صوتی را با دریافت مبلغ ۱۱۰۰ تومان در هر ماه برای مشترکین فراهم نماید.
وی، افزود: برای این منظور مخابرات منطقه لرستان با کلیه‌ی مشترکین خود از طریق سیستم گویا و با شماره ۳۸۸۰۰ تماس گرفته تا شرایط عضویت را برای آن‌ها تسهیل نماید.
رئیس روابط عمومی شرکت مخابرات منطقه لرستان، گفت: مشترکین تلفن ثابت در هر زمان جهت کسب اطلاعات بیش‌تر، آشنایی با سرویس‌های گویای «یار آشنا» و شرایط مربوط به آن، هم‌چنین استعلام، ایجاد و یا حذف عضویت، پیشنهادات و انتقادات و درخواست ایجاد سامانه‌های جدید از طریق شماره رایگان ۳۸۸۰۰ تماس حاصل نمایند.
وی، تصریح کرد: شماره تلفن‌های سامانه گویا فقط برای مشترکین خانگی و شرکت‌های خصوصی در دسترس خواهد بود و نهادها و ارگان‌های دولتی نمی‌توانند به این شماره‌ها دسترسی داشته باشند.
ایمانی پور، افزود: افراد حقیقی و حقوقی صاحب محتوا در استان نیز می‌توانند جهت بهره‌برداری از خدمات سرویس‌های ارزش افزوده گویا، با ما از طریق تلگرام @tcllorestaan ارسال کنند تا شرایط ارائه‌ی محتواهای ایشان نیز مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید بر روی سامانه قرار گیرد.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت یار آشنا می باشد.